KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy osobami, które od ponad 8 lat handlują, interesują się rynkami finansowymi i mają ogromny przywilej robienia tego, co kochamy. Każdy z nas ma inne spojrzenie na rynek, inaczej handluje i przeszedł inną drogę.
Mieliśmy swoje wzloty i upadki, odnotowaliśmy kilka dużych porażek wciąż szukając różnych rozwiązań starając się odfiltrować co działa a co nie.

Dlatego dajemy Ci wybór:
- możesz pójść tą samą drogą co my, odnosząc po drodze kilka porażek, akceptując fakt, że bez wiedzy i doświadczenia prędzej czy później profesjonaliści zabiorą Ci Twoje pieniądze.
- zdasz się na nasze doświadczenie, gdzie dzięki naszemu kursowi zrozumiesz rynek w szerokiej perspektywie.

Nie jesteśmy powiązani z żadną instytucją finansową, dlatego pokazujemy całą prawdę jeżeli chodzi o inwestowanie z wykorzystaniem produktów CFD. Stawiamy na transparentność, uczciwość i jakość, a jako że mocno dbamy o swój wizerunek, nigdy nie braliśmy i nie będziemy brali udziału w działaniach, które wpłynęłyby negatywnie na naszą reputację lub zaufanie do tego co robimy.

O NAS

Maciej Boruc


Kim jestem?
Pomysłodawca portalu PoznajRynek.pl, trader, analityk, specjalista od metod opartych o geometrię.

Główne instrumenty
DAX, S&P500, NASDAQ, WTI, GOLD

Metoda
Geometria, fale, wolumen

Doświadczenie
8 lat

Kamil "Smart Sęp"


Kim jestem?
Trader z 10-letnim doświadczeniem, analityk PoznajRynek.

Główne instrumenty
DAX, S&P500, WTI

Metoda
Wskaźniki techniczne, Statystyka

Doświadczenie
10 lat

DLACZEGO TO ROBIMY?

Zauważyliśmy, że polski rynek szkoleń jest przepełniony kursami, które jedyne co oferują to pusta, nie mająca prawa działać teoria. Zbyt długo tolerowaliśmy „programy szkoleniowe”, które zostały stworzone tylko po to, aby zarobić na nich pieniądze na życie.

Chcemy wyjść naprzeciw tego typu działalności i zaoferować wiedzę, która w rzeczywisty sposób przygotuje Cię do tradingu. Bez zbędnego pitu-pitu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że trading jest bardzo ciężkim zajęciem i zdecydowaliśmy się stworzyć społeczność, która podziela etos ciągłego doskonalenia tradingu. Jesteśmy nie tylko edukatorami, ale przede wszystkim traderami gdzie codziennie wychodzimy do ringu zwanym rynkiem, walcząc tam na śmierć i życie.

TOP
});